Umożliwiamy naszym klientom rekrutację nowych osób do pracy z naszej bazy, w której dużą grupę stanowią pracownicy z Azji. Pochodzą oni z różnych krajów, przede wszystkim Uzbekistanu, Kazachstanu, Tadżykistanu, a także Indii i wielu innych. Coraz więcej polskich firm jest zainteresowanych zatrudnianiem mieszkańców tego rejonu, ponieważ dali się oni poznać jako ludzie pracowici, sumienni i niezwykle lojalni.

Nasi zaufani partnerzy weryfikują każdego kandydata, dokładnie sprawdzając jego doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Wielu pracowników z Azji Środkowej pochodzi z rejonów rolniczych i właśnie w takich branżach sprawdzą się oni najlepiej. Nie brakuje wśród nich także osób wytrzymałych, które mogą podjąć się pracy fizycznej.

Dlaczego warto zatrudnić pracownika z Azji?

Wielu pracodawców decyduje się na zatrudnienie pracowników z Europy Wschodniej w związku z krótszym oczekiwaniem za dopięcie niezbędnych formalności. Bywa jednak i tak, że nasi klienci są skłonni poczekać, ponieważ wiedzą, że warto zatrudniać pracownika z Azji. Jest on bowiem nastawiony na stabilizację, więc niechętnie zmienia miejsce pracy. Będzie wyróżniał się nie tylko pracowitością, ale i dużym oddaniem. Będzie doskonałym wyborem, gdy chcą Państwo uniknąć dużej rotacji w swojej kadrze.

Co ważne takie osoby często zainteresowane są pracą w weekendy, nie przeszkadza im również praca zmianowa. Wszystko to sprawia, że są oni cennym nabytkiem w każdej firmie. Jeśli chcesz poznać więcej korzyści z zatrudniania pracowników z Azji, zapraszamy do kontaktu.