Jeśli poszukują Państwo doświadczonego pracownika fizycznego, mogącego wykonać konkretne zadanie dla Państwa działalności, zachęcamy do kontaktu z naszą agencją. W naszej obszernej bazie czekają liczni kandydaci, którzy pragną podjąć się takiej pracy w Polsce. Pochodzą oni spoza granic kraju, a ich kwalifikacje są zawsze gruntownie weryfikowane. Czuwamy także nad legalnością ich pobytu i zatrudnienia.

Jakie zadania można zlecić pracownikom fizycznym?

Pracownikom fizycznym zlecane są różne zadania, które wymagają od zatrudnionych osób dobrej kondycji. Najczęściej są oni potrzebni w magazynach i sklepach do rozpakowywania i układania towaru. Równie chętnie znajdują oni pracę jako brukarz, cieśla, blacharz. Są niezbędni w przemyśle stoczniowym czy metalurgicznym. Dużą siłą i sprawnością odznacza się także pracownik produkcji, równie chętnie rekrutowany przez naszych klientów.

Aby zapewnić Państwu osoby, które w pełni spełniają Państwa kryteria rekrutacyjnie, dokładnie weryfikujemy kompetencje pracowników fizycznych, znajdujących się w naszej bazie. W ten sposób zyskują Państwo pewność, że nowa osoba w Państwa zespole będzie dokładnie wiedziała, jakie zadania powinna wykonywać na wskazanym stanowisku. Jeśli sytuacja będzie wymagała przygotowania kandydata do podjęcia zatrudnienia, ten obowiązek bierzemy na siebie. Oznacza to, że wybrany przez Państwa pracownik będzie odpowiednio przeszkolony i wdrożony w struktury firmy. W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu.