Wśród świadczonych przez naszą agencję usług szczególnym zainteresowaniem cieszy się pozyskiwanie pracowników sezonowych z Ukrainy i innych krajów leżących za wschodnią granicą Polski. Nasi partnerzy zajmują się weryfikacją wszystkich kandydatów, którzy znajdują się w naszej bazie pracowników. Znajdują się tam także osoby zainteresowane zatrudnieniem jedynie w czasie zbiorów lub innych zadań rolniczych. Do takiego grona zaliczają się przede wszystkim osoby młode, choć nie jest to regułą.

Zalety pozyskania pracowników sezonowych

Wielu naszych klientów jest zainteresowanych rekrutacją dodatkowej siły roboczej tylko na czas zbiorów. W takich sytuacjach zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, co pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniej osoby. To jedna z zalet pozyskiwania pracowników sezonowych z pomocą doświadczonej agencji.

Choć zatrudnienie pracowników sezonowych z Ukrainy za naszym pośrednictwem niewątpliwie przyspiesza proces rekrutacji i umożliwia odpowiednią rotację personelu, nie zwalania ze wszystkich dodatkowych formalności. W odróżnieniu od outsourcingu pracowniczego to po stronie naszego klienta należy dbanie o osobę zatrudnioną w ramach pracy sezonowej. Co więcej nie może mieć ona charakteru długoterminowego, dlatego też najczęściej wybierają ją firmy związane z rolnictwem. Jeśli zastanawiają się Państwo, czy zatrudnienie pracowników sezonowych to dobre rozwiązanie dla Państwa firmy, zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.