Poznaj bliżej nasze usługi i dowiedz się, dlaczego warto zacząć z nami współpracę. Umożliwiamy zatrudnienie pracowników sezonowych z Ukrainy i nie tylko.

Pozyskiwanie pracowników – DAXTEAM

DAXTEAM od lat zajmuje się pozyskiwaniem pracowników dla polskich przedsiębiorców. W stworzonej przez nas bazie pracowników posiadamy przeszło 8 tysięcy kandydatów pochodzących z Azji Środkowej lub Europy Wschodniej. Są oni sumiennymi i lojalnymi współpracownikami, cenionymi przez naszych klientów.

W Państwa firmie pojawiają się braki kadrowe albo następuje duża rotacja pracowników? Często zamieszczają Państwo ogłoszenia „Szukam pracownika” na różnych portalach i nie przynosi to oczekiwanego rezultatu? Proponujemy rozpoczęcie współpracy z doświadczoną agencją, która przeprowadzi za Państwa proces rekrutacyjny i odnajdzie kandydata dostosowanego do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

 

Poszukiwanie pracowników z profesjonalistami

Nasi klienci działają najczęściej w branżach, w których niezbędna jest częsta rotacja pracowników lub na rynku pracy nieustannie występuje deficyt specjalistów o wymaganych przez nich umiejętnościach. Aby ograniczyć duże koszty procesów rekrutacyjnych, zlecają nam poszukiwanie pracowników. W ten sposób nie tylko zaoszczędzają czas i pieniądze, ale także zyskują doświadczonego i zweryfikowanego kandydata. Mamy duże doświadczenie w outsourcingu pracowniczym i służymy wsparciem na każdym etapie współpracy.

Dzięki nam zapomną Państwo o wszystkich formalnościach związanych z zatrudnianiem nowej osoby i już nigdy nie będą zmuszeni do tworzenia własnych ogłoszeń lub informowania o tym, że Państwa firma szuka pracownika. To my zadbamy o każdy proces rekrutacyjny. Przebiegnie on szybko i sprawnie. Zatroszczymy się także o inne formalności związane z zatrudnieniem obcokrajowców. Będzie ono oczywiście zgodne z obowiązującymi przepisami, które nieustannie monitorujemy. Wszystko dla komfortu i satysfakcji naszych klientów.

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Zapewniamy całkowity outsourcing pracowniczy, uzupełniając braki kadrowe w Państwa organizacji, w usłudze leasingu bierzemy na siebie odpowiedzialność za zatrudnionych pracowników. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej. Jesteśmy solidnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników.

Nasi klienci mogą oszczędzić czas i pieniądze zyskując jednocześnie gwarancję dotyczącą pełnej legalności procedury. Oferujemy kompleksową usługę – od rekrutacji i weryfikacji pracownika aż po pełną organizację procesu wdrożenia. Bogata baza sprawdzonych kandydatów pozwala nam stawić czoła każdemu, nawet najbardziej wymagającemu projektowi. Dbamy o przejrzyste i jasne warunki współpracy oraz dostosowujemy się do specyfiki branży naszych klientów. Co dokładnie zyskujesz?

  • Wieloletnie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników.
  • Szybką rekrutację – posiadamy własny departament.
  • Kompleksową obsługę pracownika.
  • Utrzymanie ciągłości zatrudnienia i rotacji pracowników.
  • Dostęp do bazy ponad 8 tys. kandydatów.
praca sezonowa

Outsourcing

Outsourcing oznacza m.in. przekazanie obowiązków działu kadr do zewnętrznego podmiotu, który w imieniu przedsiębiorcy i pracodawcy zarządza sprawami personalnymi i administruje związaną z tym dokumentacją. Może on dotyczyć zarówno pracowników fizycznych, jak i specjalistów, mniejszych lub większych zespołów i brygad.

  • Wystawiamy fakturę VAT.
  • Rozliczamy pracowników na podstawie ewidencji pracy.
praca sezonowa

Zaufanie

Praca jest realizowana zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Stale nadzorujemy wszystkie aspekty prawne, organizacyjne i jakościowe związane z obsługą Państwa zlecenia.

Szybka rekrutacja

Posiadamy własny departament

Kompleksowa obsługa pracownika

Dzięki naszemu eksperckiemu zapleczu

Utrzymanie ciągłości zatrudnienia

Zapewniamy ciągłość zatrudnienia i rotację pracowników

Dostęp do bazy 8 tysięcy pracowników

Posiadamy bazę ponad 8 tysięcy pracowników!