Aby usprawnić poszukiwanie odpowiednich pracowników dla naszych klientów, stworzyliśmy bazę pracowników, obejmującą ponad 8 tysięcy osób zainteresowanych podjęciem pracy z Polsce w różnych branżach. Nasi kandydaci są weryfikowani przez naszych partnerów, a ich kompetencje są dokładnie sprawdzane. W ten sposób mamy pewność, że pracownik budowlany, który trafi w szeregi brygady naszego klienta, jest fachowcem o określonych umiejętnościach.

Wynajem pracowników

Wybierając prowadzony przez nas wynajem pracowników, ograniczają Państwo koszty i formalności związane z pozyskiwaniem nowych specjalistów. Proces rekrutacji przebiega także znacznie szybciej. To my dokładnie sprawdzamy uprawnienia kandydatów, dbamy o ich zakwaterowanie czy opiekę medyczną. Wszelkie obowiązki prawno-finansowe także leżą po naszej stronie.

Oferujemy naszym klientom profesjonalny wynajem pracowników, którzy nie są obywatelami Polski. Kandydaci z naszej bazy pochodzą z Azji Środkowej, nie brakuje także pracowników z Europy Wschodniej. Wszystkie osoby są zweryfikowane i pozostają w Polsce w sposób legalny. Dbamy o każdy aspekt prawny i na bieżąco śledzimy zmieniające się regulacje.