Nasza agencja umożliwia szybką rekrutację fachowców na stanowisko pracownika produkcji. Zależy Państwu, aby do zespołu dołączył specjalista zaznajomiony z maszynami wykorzystywanymi w Państwa firmie? Z nami okaże się to bardzo proste. Wszystko dlatego, iż dokładnie sprawdzamy doświadczenie osób, które znajdują się w naszej bazie. Dzięki temu możemy zaproponować idealnego kandydata na stanowisko produkcyjne.

Umożliwiamy zatrudnienie pracowników z Azji Środkowej i Europy Wschodniej. Kompetencje obcokrajowców są weryfikowane przez naszych zaufanych partnerów. My dbamy natomiast o zakwaterowanie doświadczonych pracowników produkcji, a także inne aspekty prawne związane z ich pobytem w Polsce. Nie musisz się obawiać dodatkowych formalności, gdyż to my jesteśmy za nie odpowiedzialni.

Pracownik linii produkcyjnej

Zatrudniony za naszym pośrednictwem pracownik linii produkcyjnej zawsze jest zaznajomiony z typem maszyn, jakie wykorzystywane są w Państwa przedsiębiorstwie. Niezależnie, czy mowa o zakładzie produkującym maszyny, czy też związanym z przemysłem spożywczym czy farmaceutycznym, nasz kandydat poradzi sobie doskonale na nowym stanowisku.

Proponowani przez naszą agencję pracownicy produkcji z Ukrainy mogą być zatrudnieni także przy innych pracach wymagających obsługi maszyn. Można im powierzyć obsługę wytłaczarki czy przewijarki. Mogą także zająć się mechanicznym pakowaniem towarów i wieloma innymi zadaniami. Pragną Państwo sprawdzić, czy w naszej bazie czeka pracownik, którego potrzebuje Państwa firma? Zapraszamy do kontaktu.