W branży budowlanej już od wielu lat brakuje niektórych specjalistów, a firmy świadczące usługi remontowe mają problem ze znalezieniem fachowców. Dzięki nam zatrudnienie doświadczonego pracownika budowlanego wcale nie jest dużym wyzwaniem. Nasza agencja umożliwia znalezienie konkretnego specjalisty, który będzie potrafił wykonać wskazane przez Państwa zadania.

W naszej bazie czekają zweryfikowani pracownicy budowlani z Ukrainy, a także innych krajów zza wschodniej granicy Polski. Skrupulatnie sprawdzamy ich doświadczenie, aby odpowiednio dopasować kandydatów do zakresu prac, jakie mogą wykonywać. W ten sposób do Państwa firmy zawsze trafia osoba, która zna się na swoim fachu i potrafi wykonać powierzone jej obowiązki.

Jakie prace wykonuje pracownik ogólnobudowlany?

Wśród zadań, które powierza się pracownikowi ogólnobudowlanemu dominują prace wykonywane na różnych etapach budowania lub rozbiórki budynków. Mogą to być także zadania związane z remontem i wykończeniem mieszkania czy domu. Wymagają one od kandydata nie tylko konkretnego doświadczenia, ale i sprawności i siły, co sprawia, że taka osoba sprawdzi się także jako pracownik fizyczny. Jeżeli więc zależy Państwu, aby do Państwa brygady dołączyła osoba o określonych kompetencjach, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją i do rozpoczęcia współpracy.