Prawdopodobnie najszybsza rekrutacja pracowników na rynku

Realizując zlecenie, korzystamy z własnej bazy aż 8 tys. kandydatów: obcokrajowców z Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Współpracujemy z siecią partnerskich agencji, stawiamy na jakość obsługi i nowoczesne narzędzia w procesie rekrutacji.

Cost optimization


Jako doświadczony podmiot zapewniamy eksperckie zaplecze prawno-administracyjne, a dedykowani doradcy i opiekunowie pozostają do dyspozycji Państwa firmy.

Complex consulting


Zapewniamy eksperckie zaplecze organizacyjne, kadrowo-płacowe, prawno-administracyjne, księgowe.

Guarantee of legality and safety


We constantly monitor all legal, organizational, and quality aspects related to the handling of your order    

DAXTEAM Sp. z o.o. to firma outsourcingowa, istniejąca na rynku od kilku lat. W tym czasie nieustannie wspieramy naszych klientów.

Oferujemy swoją pomoc w realizacji pozyskania pracowników do zadań w Państwa firmie. Z sukcesem zajmujemy się organizacją zatrudnienia cudzoziemców na terenie całego kraju. Posiadamy duże doświadczenie we współpracy zarówno z korporacjami, jak i średniej wielkości podmiotami prawa handlowego.

Posiadamy zweryfikowanych partnerów zajmujących się pozyskiwaniem sprawdzonych kandydatów do pracy z krajów mających siedziby za wschodnią granicą Polski, jak również na terenach Azji Środkowej. Posiadamy bazę pracowników, sprawdzonych specjalistów, którzy gotowi są rozpocząć pracę w Państwa firmie.

Wybierając naszą agencję decydujecie się Państwo na znaczne obniżenie kosztów związanych z procesem rekrutacji i zatrudnieniem. Współpraca z nami dodatkowo uwolni Państwa od wielu problemów proceduralnych, a także przyspieszy znalezienie nowego pracownika. Oferujemy:

  • zapewnienie wymaganego przez Państwa personelu,
  • opiekę medyczną dla zatrudnionych,
  • miejsce zakwaterowania dla pracowników w pobliżu miejsca pracy,
  • transport do miejsca pracy,
  • szkolenie BHP i szkolenia specjalistyczne, zgodne z Państwa wymogami,
  • wsparcie techniczne,
  • regulowanie przez naszą firmę należności związane z wynagrodzeniem dla zatrudnionych osób,
  • obsługę księgową wynajętych pracowników,
  • wsparcie w bieżących sprawach produkcyjnych.

W indywidualnych uzgodnieniach wyszukujemy i weryfikujemy dla Państwa certyfikowanych fachowcach o wskazanych specjalnościach. Nasza firma, wypracowała unikatowy system doboru pracowników, oparty na ścisłej realizacji oczekiwań Klienta na fachową, efektywną kadrę wykonawczą.