Nasza agencja oferuje outsourcing pracowniczy na najwyższym poziomie. Taka forma zatrudnienia umożliwia naszym klientom znalezienie potrzebnych specjalistów bez konieczności zatrudniania ich. To my zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi pozyskiwaniem kandydatów, ich odpowiednim przeszkoleniem, a także wszelką dokumentacją. Rozpoczynając współpracę z nami ograniczają Państwo koszty rekrutacji i pozyskania nowego pracownika, ponieważ wszystkimi tymi sprawami zajmuje się nasza agencja.

Jak wygląda outsourcing pracowniczy w praktyce? Zgłaszają się Państwo do naszej firmy w celu uzupełnienia braków kadrowych. Nie tracą Państwo czasu na przeciągającą się rekrutację, ponieważ posiadamy bazę pracowników, a w niej przeszło 8 tysięcy kandydatów. Pozyskujemy z niej pracownika, który dokładnie spełnia Państwa oczekiwania i dbamy o jego odpowiednie przeszkolenie. Zajmujemy się także obsługą prawno-finansową. Nie muszą Państwo przejmować się dodatkową dokumentacją, ponieważ wszelkie formalności leżą po naszej stronie.

Zalety outsourcingu pracowniczego

Zastanawiają się Państwo, jakie są zalety outsourcingu pracowniczego? Nasi klienci zyskują:

  • kompetentnych specjalistów spełniających wszelkie stawiane im wymagania,
  • ograniczenie kosztów związanych z rekrutacją kandydatów oraz ich wdrożeniem stanowiskowych,
  • brak konieczności obsługi prawno-finansowej, ponieważ to my wypłacamy pracownikom wynagrodzenie.

Korzystając z naszych usług, nie muszą się Państwo przejmować także opieką medyczną, czy zakwaterowaniem zatrudnionych osób, gdyż zapewniamy także takie formalności. Pragną Państwo dowiedzieć się więcej o profesjonalnym outsourcingu pracowniczym? Zapraszamy do kontaktu.