W odpowiedzi na wyzwania, jakie stają przed polskim rynkiem pracy, coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na zatrudnienie obcokrajowców. Szczególnie istotną grupę stanowią tu pracownicy z Europy Wschodniej. Pomagamy naszym klientom nawiązać współpracę z osobami z Ukrainy czy Białorusi. Gwarantujemy, iż będą posiadali niezbędne kompetencje do rozpoczęcia pracy na stanowisku w Państwa firmie.

Współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy odpowiedzialni są za sprawdzenie doświadczenia i kompetencji kandydatów. My natomiast zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników z Europy Wschodniej. Zapewniamy im zakwaterowanie i opiekę medyczną, doglądamy wszelkich formalności prawnych. Na bieżąco śledzimy zmiany przepisów i reagujemy w razie konieczności.

Pracownicy z Ukrainy poszukiwani

Coraz więcej polskich firm poszukuje pracowników z Ukrainy lub innych krajów zza wschodniej granicy Polski. Ich kompetencje opierają się na podobnych standardach, jednak bardzo często cudzoziemcy mają mniejsze oczekiwania finansowe. Jest to główny czynnik, który przyczynia się do wzrostu liczby imigrantów zatrudnionych w polskich firmach.

Bardzo często przyjęcie do pracy specjalisty z Europy Wschodniej pozwala zniwelować braki kadrowe. Możliwość szybkiego podjęcia pracy i ograniczenie formalności także działają na korzyść kandydatów. Właśnie dlatego coraz częściej usługi remontowe mogą być w Polsce wykonywane przez pracowników budowlanych z Ukrainy. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości zatrudniania obcokrajowców zza wschodniej granicy? Zapraszamy do kontaktu.